Supertriedy z Čavoja a Koša si začiatok školského roka užili návštevou parlamentu

Žiaci, ktorí uspeli v súťaži, si začiatok školského roka mohli spestriť o nové zážitky.

Čavoj/Koš. Vďaka súťaži Supertrieda hornej Nitry, ktorú vyhlásila redakcia MY Hornonitrianskych novín, sa prvé dve víťazné triedy z Čavoja a Koša mohli na začiatku školského roka spoločne pozrieť do priestorov parlamentu.
Triedy so svojimi rodinnými príslušníkmi a známymi urobili pre víťazstvo maximum a odmena naozaj stála za to.
  Cenu do súťaže venoval Ing. Miroslav Žiak, regionálny predseda a člen republikovej rady politickej strany SaS. Po celý čas nás ochotne sprevádzal aj s pani Kittlerovou z kancelárie NRSR. Žiaci už pri vstupe do priestorov, boli veľmi nadšení. Mali možnosť položiť pár otázok pánovi Martinovi Klusovi. Zúčastnili sa priamo na rokovaní a to, čo doteraz videli len v televízii, si mohli užiť naživo. Z rokovacej sály sa premiestnili do kinosály, kde na nich čakal pán Milan Laurenčík, ktorý bol veľmi ústretový a napriek svojmu obmedzenému času, odpovedal trpezlivo na všetky otázky. Na konci diskusie si pozreli dokument o NRSR a zmenách v parlamente za posledné roky.
  Na tento deň budú ešte dlho spomínať. Odniesli si veľa nových poznatkov a zážitkov.