Predposledný deň školského roku sa stal v našej škole Olympijským dňom. Zrána sme sa zoznámili s históriou Olympijských hier a ich symbolikou.
Žiaci 1.-5. ročníka si zmerali sily v behu okolo Čavojca. V bežeckom preteku dominovali dievčatá. Prvé miesto obsadila Karolínka Škadrová, na druhom sa umiestnila Silvinka Juríčková a tretia priečka patrila Simonke Rajčanovej.
Po skončení behu sa žiaci 6.- 9. ročníka zúčastnili futbalového miniturnaju. Po vylosovaní si súperov sa začalo súperenie s nasledovnými výsledkami:
šiestaci – siedmaci 0:7 a ôsmaci – deviataci 2:0. Takže do finále postúpili chlapci siedmeho a ôsmeho ročníka, ktorý v riadnom hracom čase remízovali 0:0 a až na trestné strely nakoniec zvíťazili siedmaci. Deviataci zohrali so šiestakmi zápas o tretie miesto, v ktorom mali jednoznačne prevahu a vyhrali 11:0. Konečné poradie:
1.miesto - 7.trieda (K. Zuzelka, Ch. Gážik, F. Cvíčela, J. Oravec)
2.miesto - 8.trieda (T. Vlček, Ch. Novotka, M. Gramblička, P. Uriča)
3.miesto - 9.trieda ( M. Pénzeš, A. Zuzelka, M. Guláš, R. Hološka)
4.miesto - 6.trieda (E. Javorček, R. Kurinec, J. Barta, R. Gulášová